Nasze Osiągnięcia

3

LATA NA RYNKU


400+

UDANYCH IMPREZ


15.500+

UCZESTNIKÓW

Rezerwacje: 534 128 171

O Nas. Czym jest PartyStudio?

PartyStudio nie jest zwykłym miejscem na Twoją imprezę. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu wychodzimy na przekór drogim klubom oraz lokalom które oferują wyłącznie słabo przygotowane miejsce za wysoką cene i nic poza tym.
Sami jeszcze, stosunkowo niedawno, mieliśmy imprezy osiemnastkowe i wiemy na jakie aspekty trzeba zwrócić uwagę.
Nasza ekipa podchodzi do każdej imprezy z należytym profesjonalizmem, wiedząc że dla klienta jest to wyjątkowy wieczór i musi zostać pozytywnie zapamiętany przez wszystkich jego gości. Wszelkie aspekty imprezy są ustalane z klientem przed jej rozpoczęciem, abyśmy mogli dać od siebie dużo więcej niż konkurencja. Kontakt z klientem jest dla nas bardzo istotny, dlatego zawsze chętnie podsuwamy róznorodne pomysły.

Nasz lokal ma powierzchnię 171 m2. Składa się on z: baru, strefy do siedzenia z miejscami barowymi, sali tanecznej (danceflooru), sali do wypoczynku (chillroomu), palarni oraz toalety.
W porównaniu do konkurencji gwarantujemy (BEZPŁATNIE) wiele dodatkowych usług jak na przykład: opaski na ręce dla gości oraz najwyższej jakości sprzęt- wytwornica dymu sterowana przez naszą ekipe w trakcie imprezy, dzięki którym efekty są dopasowane do muzyki, a sama impreza staje się dużo bardziej atrakcyjna.
Nasza lokalizacja jest bardzo atrakcyjna- 1km od Ronda wiatraczna oraz niespełna 10 minut komunikacją miejską od stacji metra politechnika!

Nie zwlekaj, zarezerwuj już dziś!
Partnerzy